O nás

Původně jsem šila jen pro sebe a svého syna, občas něco pro známé a jejich děti a větší "šicí" ambice jsem neměla.

Pak jsem ale byla požádána, abych ušila nějaký originální dárek pro miminko. Něco co nikdo jiný nemá. A tak vzniknul první Hajánek. Hajánek sklidil úspěch a tak u jednoho nezůstalo..

I když Hajánek urazil za ty čtyři roky pořádný kus cesty a změnil se co do materiálu, provedení, střihu i velikosti, původní myšlenka zůstává nezměněna: Vytvořit originál, který nikdo jiný nemá. Proto stále vyšívám obličejíčky ručně, proto nikdy nešiji Hajánky v sériích, proto je každý Hajánek jedinečný stejně jako jejich budoucí majitelé.

Jak kolem mne přibývalo dětí, rostla poptávka a s ní samozřejmě také nabídka. Díky, vlastním zkušenostem, postřehů kamarádek a známých a samozřejmě nepostradatelné zpětné vazbě mých báječných zákaznic, mohu jednotlivé výrobky co nejvíce uzpůsobit potřebám vás a vašich miminek. Roste tak nejen škála nabzíených produktů, ale hlavně jejich kvalita a praktičnost.

Ač jsem si to před čtyřmi roky ještě neuměla ani představit našla jsem své místo v životě za šicím strojem. A už bych neměnila. Pokaždé, když mi od vás přijde fotka nebo milé slovo nabýjí mě to novou energií a chutí do další práce.

Nápadů a plánů mám plnou hlavu i diář, jen ten den kdyby se dal natáhnout...

                DSC_2087.JPG

Pokud Vás zajímá co se děje v třešňové dílně můžete mě sledovat na facebooku nebo na instagramu kde se o všem dozvíte z první ruky