Klasická zavinovačka - květy

- 50%
Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (9)
  • Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (9)
  • Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (10)
  • Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (11)
  • Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (12)
  • Klasická zavinovačka - květy (13)
Sleva

Klasická zavinovačka může být v prvních týdnech života velkým pomocníkem jak pro maminku tak pro miminko.. Zavinovačka se skládá ze čtvercové základny 80x80 cm, a šněrovací části, která je samostatná a má 3 řady mašlí. Tento… Více informací

 Skladem 1 ks
295
Před slevou:
590
ks

Klasická zavinovačka může být v prvních týdnech života velkým pomocníkem jak pro maminku tak pro miminko..

Zavinovačka se skládá ze čtvercové základny 80x80 cm, a šněrovací části, která je samostatná a má 3 řady mašlí. Tento způsob vázání je oproti rychlozavinovačkám pevnější, díky tomu má pevnou a stálou podporu a dítě tak pocit bezpečí. Zavinovačku lze poskládat podle potřeby a přizpůsobit ji miminku. Čtvercový základ můžete použít také jako deku, přebalovací podložku nebo jako válecí deku. Nemá žádné suché zipy a nemůže tak poškrábat miminku obličej nebo poničit oblečení.

Použité materiály: 100% bavlna, polyesterové nitě, vatelín - 100% polyester

Praní: perte na 40 stupňů na mírný režim. Na flíčky doporučuji žlučové mýdlo. Nesušit v sušičce. Žehlete na střední stupeň.

 

Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (10) Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (11) Klasická zavinovačka - sem tam puntík na okrové (12) Klasická zavinovačka - květy (13)