Hnízdo pro miminko vel. M - květy

- 20%
Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (6)
 • Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (6)
 • Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (7)
 • Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (8)
 • Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (9)
 • Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (10)
 • Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (11)
Sleva

Hnízdo pomáhá miminku cítit se útulně a bezpečně v prvních měsících života v novém velkém světě.  Je vhodné pro novorozence a miminka jako ochranný mantinel pro běžný den. Pro chvíle, kdy je máte často položené na gauči… Více informací

 Skladem 1 ks
1 120
Před slevou:
1 400
ks

Hnízdo pomáhá miminku cítit se útulně a bezpečně v prvních měsících života v novém velkém světě. 
Je vhodné pro novorozence a miminka jako ochranný mantinel pro běžný den. Pro chvíle, kdy je máte často položené na gauči nebo v manželské posteli. Hnízdečko brání miminku upadnout nebo se skutálet .
Rovněž se hodí do dětské postýlky, těsný prostor v hnízdě pomáhá miminku cítit se bezpečně  jako u maminky v bříšku a přispívá tak ke klidnějšímu spánku.
Lze jej využít i na přebalovací pult jako podložka s ochrannými mantinely po bocích.

Je oboustranné a nastavitelné, jednoduše uvolněním šňůrky v dolní části. Je vyrobeno ze 100% bavlny s atestem OEKOTEX 100 tř.1, vhodné pro děti do tří let. Všechna hnízda jsou vyplněna antialergickým dutým vláknem. Ložná část je všitá a je tedy součástí hnízda. 

Součástí hnízda je také podložka pod hlavičku, která je vhodná zejména pro ublinkávající miminka, pro častější praní.

Lze využít pro novorozence až do 7 měsíců, případně déle, podle velikosti dítěte.

Praní:                                                              

Hnízdo perte na 30-40° C na mírné otáčky v pračce - pokud máte dostatečně velký buben. Jinak perte v ruce. Na skvrny doporučuji žlučové mýdlo. Po vyprání natřepte, vytvarujte a nechte pohodlně schnout v požadovaném tvaru. Nesušte v sušičce! Žehlit můžete na mírný stupeň.

Složení hnízda:

100% bavlna s atestem pro děti do 3 let, polyesterový vatelín - výplň, bavlněné šňůrky na stažení, polyesterové nitě

Dbejte vždy na bezpečnost!

Miminko pokládejte do hnízda tak, aby mělo hlavičku  v oblouku hnízda a nožičky u zavazování. Šňůrku zavažte na kličku a schovejte mezi konce mantinelu, pod hnízdo nebo mezi mantinely hnízda.

Dbejte také na výběr místa, kam hnízdo s miminkem pokládáte. Dávejte pozor, aby miminko bylo v hnízdečku uložené tak, aby se nemohlo udusit polštářem, dekou nebo hračkou. Pokud se již miminko umí samo přetáčet na bříško, nenechávejte jej v hnízdě samotné nikde, kde by se mohlo  hnízda "vykulit" a ublížit si. V tomto období doporučuji hnízdo přemístit do postýlky se zábranami.

 Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte mě na: info@sourcherries.cz

Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (7) Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (8) Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (9) Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (10) Hnízdo pro miminko vel. M - zvířátka (11)