Hnízdo pro miminko vel. M, klasická zavinovačka a lehká deka

- 30%
Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (11)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (11)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (12)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (13)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (14)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (15)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (16)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (17)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (18)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (19)
 • Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (20)
 • Hnízdo pro miminko vel. M, klasická zavinovačka a lehká deka (21)
Sleva

Hnízdo pomáhá miminku cítit se útulně a bezpečně v prvních měsících života v novém velkém světě.  Je vhodné pro novorozence a miminka jako ochranný mantinel pro běžný den. Pro chvíle, kdy je máte často položené na gauči nebo… Více informací

 Skladem 1 ks
1 792
Před slevou:
2 560
ks

Hnízdo pomáhá miminku cítit se útulně a bezpečně v prvních měsících života v novém velkém světě. 
Je vhodné pro novorozence a miminka jako ochranný mantinel pro běžný den. Pro chvíle, kdy je máte často položené na gauči nebo v manželské posteli. Hnízdečko brání miminku upadnout nebo se skutálet .
Také se hodí do dětské postýlky, těsný prostor v hnízdě pomáhá miminku cítit se bezpečně  jako u maminky v bříšku a přispívá tak ke klidnějšímu spánku.
Lze jej využít i na přebalovací pult jako podložka s ochrannými mantinely po bocích.

Je oboustranné a nastavitelné, jednoduše uvolněním šňůrky v dolní části. Ložná část je všitá a je tedy součástí hnízda. Součástí hnízda je také podložka pod hlavičku, která je vhodná zejména pro ublinkávající miminka, pro častější praní.

Lze využít pro novorozence až do 7 měsíců, případně déle, podle velikosti dítěte.

Vnitřní rozměr hnízda vel. M - tam kde leží miminko je 33x82 cm.

Praní: Hnízdo perte na 40°C na mírné otáčky v pračce - pokud máte dostatečně velký buben. Jinak perte v ruce. Případně můžete nechat vyčictit v čistírně. Na skvrny doporučuji žlučové mýdo. Po vyprání natřepte, vytvarujte a nechte pohodlně schnout v požadovaném tvaru. Nesušte v sušičce! Žehlit můžete na mírný stupeň.

Použité materiály: 100% bavlna, polyesterový vatelín v kuličkách - vplň, bavlněné šnůrky na stažení, polyesterové nitě

Dbejte vždy na bezpečnost!

Miminko pokládejte do hnída tak, aby mělo hlavičku  v oblouku hnízda a nožičky u zavaování. Šňůrku avažte na a schovejte mezi konce mantinelu, pod hnízdo nebo mezi mantinely hnízda.

Dbejte také na výběr místa kam hnído s miminkem pokládáte. Dávejte pozor, aby miminko bylo v hnídečku uložené tak, aby se nemohlo udusit polštářem, dekou nebo hračkou. Pokud se již miminko umí samo přetáčet na bříško, nenechávejte jej v hnídě samotné nikde kde by se mohlo  hnída "vykulit" a ublížit si. V tomto období doporučuji hnízdo přemístit do postýlky se zábranami.

Klasická zavinovačka může být v prvních týdnech života velkým pomocníkem jak pro maminku tak pro miminko..

Zavinovačka se skládá ze čtvercové základny 80x80 cm, a šněrovací části, která je samostatná a má 3 řady mašlí. Tento způsob vázání je oproti rychlozavinovačkám pevnější, díky tomu má pevnou a stálou podporu a dítě tak pocit bezpečí. Zavinovačku lze poskládat podle potřeby a přizpůsobit ji miminku. Čtvercový základ můžete použít také jako deku, přebalovací podložku nebo jako válecí deku. Nemá žádné suché zipy a nemůže tak poškrábat miminku obličej nebo poničit oblečení.

Použité materiály: 100% bavlna, polyesterové nitě, vatelín - 100% polyester

Praní: perte na 40 stupňů na mírný režim. Na flíčky doporučuji žlučové mýdlo. Nesušit v sušičce. Žehlete na střední stupeň.

Lehká deka se skvěle hodí pro parné letní dny..

Využijete ji nejen jako přikrývku do kočárku, postýlky... ale také jako hrací podložku nebo válecí deku v parku, na pláži...

Je ušitá ze 100% bavlny s tenkou vrstvou vatelínu uvnitř. Z jedné strany je klasické plátno a z druhé strany mušelín (dvojitá gázovina). Deka tolik nehřeje a miminko se pod ní nezpotí tak, jako pod dekou "s chlupem". Díky tomu je vhodná také pro děti s citlivou pokožkou ktéré nesnesou umělá vlákna jako je minky nebo fleece. Je lehká, měkoučká, hebká a neuvěřitelně příjená na dotek.

Použité materiály: 100% bavlna, polyesterové nitě, vatelín  - 100% polyester s

Rozměry: 75x90 cm

Praní: perte v pračce na 40°C, nesuště v sušičce, žehlit na střední stupeň po plátěné straně.

Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (12) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (13) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (14) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (15) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (16) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (17) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (18) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (19) Hnízdo pro miminko vel. M a klasická zavinovačka (20) Hnízdo pro miminko vel. M, klasická zavinovačka a lehká deka (21)