Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení

- 30%
Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (7)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (7)
 • kousátko a klip na dudlík v dárkovém balení (20)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (8)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (9)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (10)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (11)
Sleva

Originální , ručně vyráběný, krásný ale i praktký, zkrátka ideální dárek.  Přesně takový je set chrastícího zvířátka a klipu na dudlík v dárkovém balení. Zabalené v hedvábném papíře v krabičce najdete: Malá panenka ve tvaru… Více informací

 Skladem 1 ks
301
Před slevou:
430
ks

Originální , ručně vyráběný, krásný ale i praktký, zkrátka ideální dárek.  Přesně takový je set chrastícího zvířátka a klipu na dudlík v dárkovém balení.

Zabalené v hedvábném papíře v krabičce najdete:

Malá panenka ve tvaru žirafy je lehoučká, snadno uchopitelná a po zatřesení jemně chrastí, takže zaujme, ale nedráždí citlivý sluch. Žirafa pomáhá rozvíjet zrak, hmat i motorické dovednosti. To z ní dělá ideálního parťáka. Žirafa je ušitá ze 100% bavlny s atestem pro děti do tří let, podšitá netkanou textilií a vyplněná dutým vláknem a plastovým chrastítkem. Žirafa je malá 20cm. Prát se může v pračce na 40°C ale v sušičce se jí nelíbí.

Klip na dudlík, který díky silikonovému adaptéru pasuje na všechny typy dudlíků. Lze jej použít také na připevnění kousátka nebo jiné hračky, aby nevypadla třeba z kočárku nebo autosedačky.

 

Naše výrobky nemají zatím kvůli velké finanční náročnosti certifikát o zdravotní nezávadnosti a vhodnosti pro děti do 3 let, tím pádem musí být označovány jako dekorace.

 

 

kousátko a klip na dudlík v dárkovém balení (20) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (8) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (9) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (10) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (11)