Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení

Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (12)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (12)
 • kousátko a klip na dudlík v dárkovém balení (20)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (13)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (14)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (15)
 • Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (16)

Originální , ručně vyráběný, krásný ale i praktký, zkrátka ideální dárek pro nastávající maminku nebo takzvaně "do kouta" k narození miminka. Přesně takový je set chrastícího zvířátka a klipu na dudlík v dárkovém balení.… Více informací

 Nedostupný 
460
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce

Originální , ručně vyráběný, krásný ale i praktký, zkrátka ideální dárek pro nastávající maminku nebo takzvaně "do kouta" k narození miminka. Přesně takový je set chrastícího zvířátka a klipu na dudlík v dárkovém balení.

Zabalené v hedvábném papíře v krabičce najdete:

Malá panenka ve tvaru žirafy je lehoučká, snadno uchopitelná malou dětskou ručičkou a po zatřesení jemně chrastí, takže miminko zaujme, ale nedráždí jeho citlivý sluch. Žirafa pomáhá rozvíjet zrak, hmat i motorické dovednosti. To z ní dělá ideálního parťáka pro miminko, které právě začalo prozkoumávat svět kolem sebe  a brát věci do vlastních rukou. Žirafa je ušitá ze 100% bavlny s atestem pro děti do tří let, podšitá netkanou textilií a vyplněná dutým vláknem a plastovým chrastítkem. Žirafa je malá 20cm. Prát se může v pračce na 40°C ale v sušičce se jí nelíbí.

Klip na dudlík, který díky silikonovému adaptéru pasuje na všechny typy dudlíků. Lze jej použít také na připevnění kousátka nebo jiné hračky, aby nevypadla třeba z kočárku nebo autosedačky.

 

Naše výrobky nemají zatím kvůli velké finanční náročnosti certifikát o zdravotní nezávadnosti a vhodnosti pro děti do 3 let, tím pádem musí být označovány jako dekorace.

 

 

kousátko a klip na dudlík v dárkovém balení (20) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (13) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (14) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (15) Chrastící zvířátko a klip na dudlík v dárkovém balení (16)